معرفی کتاب کجا هستیم؟ کجا باید باشیم؟

کتاب کجا هستیم؟ کجا باید باشیم؟

این کتاب یکی از محبوب ترین کتاب های الکترونیکی می باشد که در حوزه روانشناسی و موفقیت نگاشته شده است.

 

مختصری از دیباچه ی کتاب:

 

چرا باید فرد موفقی باشیم؟

لحظه ای به خودتان نگاه کنید و به این سوالات فکر کنید:

زندگی شما از چه کیفیتی برخوردار است و چه نوع شخصیت و هویتی دارید؟ آیا از زندگی خود راضی هستید؟ اگر ناراضی هستید دلیل این نارضایتی چیست؟ چرا هر کاری که می کنید باز هم به نظرتان ناچیز می آید و از میزان نارضایتی شما کاسته نمی شود؟ شما واقعا می خواهید که فرد موفقی باشید پس چرا این اتفاق نمی افتد؟ ایراد کجای کار است؟ چرا با آنکه شما می خواهید تناسب اندام داشته باشید و ورزش کنید اما این خواسته شما هیچوقت محقق نمی شود? چرا نمی توانیم سحر خیز باشیم؟ چرا نمی توانیم یک برنامه هر چند ساده را به انجام برسانیم؟ چرا با اینکه از تنبلی و سستی بدمان می آید اما اکثر اوقات در این وضعیت هستیم؟ چرا افرادی موفق ، پولدار ، محبوب و خیلی شاد هستند ولی ما نیستیم و نمی توانیم باشیم؟ واقعا چرا این اتفاقات رخ می دهد و ما هر کاری می کنیم به اندازه ی کافی موثر نمی باشد؟ چرا با این که دوست داریم انسان مفید و مهمی باشیم اما نمی توانیم به آن برسیم؟
شما در این کتاب به پاسخ همه ی این سوالات خواهید رسید و یک بار برای همیشه در طول زندگیتان خواهید فهمید که چه کسی یا چه چیزی مسئول این اتفاقات است و مهم تر از آن ما به شما خواهیم گفت که چطور از دست این مشکلات رهایی یابید و راه خود را به سوی موفقیت و خوشبختی پیدا کنید.

چرا خاطره ای برای گفتن نداریم ؟

تا به حالا چند بار شنیده اید که فردی برای شما خاطره ای نقل کند و بعد بگوید که انگار دیروز بوده و اصلا متوجه این دوران نشده است! باور غلت جامعه به ما می گوید که حتما روزگار خیلی خوشی داشتی که متوجه گذر عمر نشدی! چقدر این جمله ساده لوحانه و دروغ است! گذر عمر را متوجه نشدی چون اتفاق خاصی در زندگی تو رخ نداده! به این موضوع دقت کنید…

اگر همه روزهای شما شبیه یکدیگر باشند دیگر خاطره ای وجود ندارد که بشود آن را تعریف کرد… پس چطور باید زندگی کنیم که هر لحظه از زندگیمان ارزش به یاد آوردن داشته باشد و به خاطره خوب تبدیل شود؟

چرا بلد نیستیم زندگی کنیم؟

آیا به نظر شما افراد عادی که هر روز در کوچه و خیابان می بینید واقعا دارند زندگی می کنند یا فقط زنده اند؟ به آروزهای خود فکر کنید ، آیا اصلا نمی خواهید حتی یکبار هم به کشورهای دیگر سفر کنید؟ آیا نمی خواهید بهترین ها را داشته باشید؟ آیا نمی خواهید زندگی شادی داشته باشید و همواره از خود و زندگی خود راضی باشید؟ تا به حال چند بار برایتان پیش آمده که خواستید در میان جمع بلند شوید و حرف خود را بزنید؟ چند بار شده که جواب سوالی که پرسیده شد را می دانستید اما از خجالت نتوانستید پاسخ دهید؟ چند بار خود را به دلیل داشتن شخصیتی ضعیف سرزنش کرده اید؟ چند با سعی کردید برای خود دوستی پیدا کنید اما موفق نبوده اید؟ آیا می خواهید همین وضعیت را تا آخر عمر خود ادامه دهید یا می خواهید مثل یک فرد موفق رفتار و عمل کنید؟

آیا به نظر شما ادامه این روند کار منطقی و معقولی می باشد؟ به نظر شما وقت آن نرسیده که از جای خود بلند شوید ، همه ی محدودیت هایی که حس می کنید دارید را کنار بگذارید و یک بار برای همیشه خود را به همه ثابت کنید و آن طور که می خواهید زندگی کنید؟؟؟

وقت آن نشده؟ اگر فکر می کنید شده ، ما روش این کار را در این کتاب نگاشته ایم.

توجه: کتاب به صورت الکترونیک می باشد و بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود را دریافت خواهید کرد

 

book_dummy_content

  • در این کتاب به مباحثی پرداخته شده که در هیچ کتابی نگاشته نمی شود. مباحثی که فقط در کارگاه های حضوری موفقیت بیان می شود. هدف ما از نگارش این کتاب این است که خواننده بتواند همه تکنیک های آن را به اجرا درآورد و کنترل زندگی خود را به دست گیرد. در واقع رسیدن به موفقیت دور از دسترس نخواهد بود اگر فقط راه آن را بلد باشید. ما این راه را به شما نشان خواهیم داد ، حالا تصمیم با شماست.

 

 

برای تهیه کتاب اینجا را کلیک کنید