عرضه سامسونگ گلکسی S6 در دو نسخه

قبلاً شایعه هایی در باب گلکسی S6 منتشر شده بود. گفته شد که S6 در قالب پروژه ای به نام پروژه صفر استارت خورده است. شایعه شده بود که S6 دارای صفحه نمایشی منحنی مانند گلکسی نوت Edge خواهد بود. با این تفاوت که این منحنی فقط در یک طرف دستگاه نخواهد بود. بلکه دو طرف دستگاه منحنی خواهد بود.

حال وبگاه سام موبایل اعلام می کند که پرچمدار بعدی سامسونگ با همان نام گالکسی S6 می آید. اما سورپرایز دیگری وجود دارد و آن وجود نسخه ای از پرچمدار با نام گلکسی S6 Edge است. در این نسخه صفحه نمایش دستگاه منحنی خواهد بود. هر چند هنوز به وضوح روشن نیست که آیا یک طرف دستگاه انحنا خواهد داشت یا هر دو طرف دستگاه!

با فرض درست بودن همه این ها می توان گفت S6 نیز در دو نسخه صفحه نمایش تخت و صفحه نمایش منحنی عرضه خواهد شد. احتمالاً به مانند گلکسی نوت Edge نسخه منحنی محدود خواهد بود.

2

یادآوری می کنیم که شابعه ها قبلاً گفته بودند پرچمدار بعدی سامسونگ صفحه نمایشی QHD یا ۲۵۶۰*۱۴۴۰ خواهد داشت. دوربین اصلی آن یا ۱۶ مگاپیکسلی و یا ۲۰ مگاپیکسلی خواهد بود. دوربین جلوی آن ۵مگاپیکسل خواهد بود. پردازنده احتمالاً کوالکوم اسنپدراگون ۸۱۰ یا اگزینوس ۷۴۲۰ خواهد بود. بدنه نیز فلزی خواهد بود.

همانند رسم فاصله میان معرفی هر پرچمدار توسط سامسونگ یکسال است. پس گلکسی S6 در سه ماهه اول سال ۲۰۱۵ معرفی خواهد شد.

3

سامسونگ